My name is Miky

24. march 2012 at 13:04 | Miky
Ahoj, jmenuju se Adéla. Ale na blogu mě budeš znát pod přezdívkou Miky . Je mi 12 let- 2. července oslavím svoje třináctiny . Zkušenosti s blogem již mám, protože jsem blogovala ( stále bloguji ) zde > www.ad-dream.blog.cz .. Mezi moje zájmy patří psaní příběhů a blog, tvoření designů ( ikdyž někdy jsou fakt strašný ) , ráda sleduju fotbal- s tím, že si i někdy zakopu na hřišti, a mezi můj nejoblíbenější sport patří přehazka ( čili něco jako volejbal ) :)). Nesnáším lidi co lžou, nebo lidi takzvané 'kopírky' dále moc nemusím matematiku a fyziku . Na druhou stranu mám ráda lidi, kteří sou upřímní -nelžou, miluju svoje kamarády, fotografování, sport, a ve škole mám nejraději češtinu, dějepis, angličtinu a hudebku.
V budoucnu bych se chtěla podívat do Anglie, kde už jsem byla se školou, do Paříže , do Kanady a do Irska . Chtěla bych se učitě setkat s Niallem Horanem, Avril Lavigne a Paramore - samozdřejmě je toho víc, ale už si bohužel nevzpomenu :/.
Aby jste věděli, kdo vám semka bude psát , přikládám fotografii . Sice ne nejúžasnější, ale aspoň něco, navíc mi nejde vidět do obličeje, ale o nic nepřicházíte .
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement