Actuality 1

22. may 2012 at 6:00 | Makíí x.x |  Actuality
Ahoj,
Je tu další článek a ten je s názvem Actuality. Budou tu věci co se na blogu událo a co se chystá atd .. Prostě věci které jsou teď "aktuální".
- Jako první co není nijak moc aktualita pro čtenáře nýbrž pro naše redaktorky, nepřidáváte články a lidé si pak nemají co číst, proto žádem o přidání nějakého článku.
- Návštěvnost upadá ale to je poslední co by mně mrzí. Ne že mi je to jedno to ne ale prostě jak se říká všechno není zadarmo a já to chápu. Lidi náš blog možná zatím neoslovil nebo na něj ani nenarazil ale to je jen kvůli tomu že nejsou články. Já se snažím blog zapojovat do různých soutěží, psát komentáře k článkům. A myslím že to i pomáhá jinak by jsme asi neměli návštěvnost žádnou. No ale teď už konec o tom že nemáme návštěvnost:D
- Jak jste si mohli všimnout spolu s novým layoutem přibili další novinky a "vychytávky". Začala bych tím že jsem si udělali formspring což je stránka kam nám můžete psát ozázky, připomínky a další věci co vás zaujmou nebo napadnou. Budu na ně odpovídat já (Makíí x.x).
- Potom nám tu přibila návštěvní kniha do které nám můžete psát připomínky ale také věci co se vám tu líbí nebo co byjste tu rádi našli.
- Přibila tu také rubrika : Hudba ale to už jste si možná taky všimli.
- JINAK NABÍRÁME ZNOVU NOVÉ REDAKTORKY A TÉŽ NAŽEME STARÉ!
- Přibil i první odkaz na naše oblíbené stránky.
- A poslední novinka která je myslím dobrá a užitečná jsou KONTAKTY jen na mně ale když napíšete mně je to nejlepší protože vám řeknu víc atd..:) Je zde jak E-mail tak i skype.

Mějte se hezky a (s)mějte se !
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Marti | Web | 22. may 2012 at 12:58 | React

Ahoj Makíí v menu jak máte info o blogu tak jak je tam to formspring a v závorce máte chybu né zaptejte se nás, ale zeptejte se nás :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement