October 2012

Prodloužení blond vlasů pomocí techniky clip in

31. october 2012 at 18:03 | Maky |  Rady
Ahoj po dlouhé době.
Internetová stránka stylprotebe.cz. nás kontaktovalo a moc nás to zaujalo, proto zde máte článek :

Elegantní účes korunuje krásu a půvab každé ženy. Toužíte-li po hustých, dlouhých a pevných vlasech, a příroda k Vám v tomto směru nebyla štědrá, vyzkoušejte populární a jednoduchou metodu prodlužování vlasů. Máte-li blond vlasy, také pro Vás je ideální technikou clip in. Hravě si díky ní v pohodlí domova vytvoříte účes na ples, do divadla, do společnosti, nebo i k běžnému nošení. Stačí trocha cviku a trpělivosti - a během pár minut si zvládnete sama blond příčesek aplikovat.

Clip in vlasy v různých odstínech
Také blond barva může mít různé odstíny, a proto jsou vlasy k prodloužení vyráběny v rozmanitých tónech. Každá žena má tedy možnost volby, kdy lze vybírat mezi blond barvou platinovou, světle zlatou či perleťovou. Jakmile si žena vybere vhodný barevný odstín, může si prodlužování vlasů sama vyzkoušet. Jak na to? Stačí si osvojit několik kroků a Vaši hlavu bude zdobit účes přesně podle Vašich představ a tajných snů. A pozor, vybírat můžete nejen odstín, ale i gramáž a délku clip in vlasů.

Chce to jen cvik!
Praktické příčesky clip in se připínají velice jednoduše. Prodloužením vlasů získá Váš účes za pět až deset minut na objemu a také se zvýrazní jeho délka. Při aplikaci blond příčesku si nejprve hřebenem udělejte pěšinku na tylní části hlavy a horní vlasy sepněte sponkou. Poté použijte vlasový pás se třemi sponami - nejdříve připněte prostřední sponku a teprve potom zbylé dvě. Udělejte novou pěšinku a stejným způsobem připevněte další vlasový pás. Takto postupujte se všemi ostatními pásy clip in příčesku. Skvělé je pustit si návod na videu, v němž Vám příjemná figurantka celou techniku prodlužování vlasů ukáže krok za krokem.

Také odepnutí clip in vlasů není složité ani časově náročné. Jemně tlačíte na sponu, a to tak dlouho, dokud se vlasy neuvolní. Pokud po každých dvou nošeních změníte polohu pěšinky, spony budou vždy v jiné části a nebudou tolik tlačit na Vaše vlasy. V barvě blond můžete mít clip in culíky, ofinu či drdol. Všechny příčesky jsou vyráběny z pravých lidských vlasů, takže Váš trendy účes bude vypadat nejen elegantně, ale i naprosto přirozeně.
Vytvořeno ve spolupráci s eshopem Stylprotebe.cz - odborníky na prodlužování vlasů pomocí indických clip in vlasů.
Pokud máte zájem koukněte se na stránku stylprotebe.cz kde si můžete clip-in vlasy objednat!


Chceš nám být nápomocná?

5. october 2012 at 18:53 | Makíí x.x |  Maky - Zakladatelka blogu
Chceš i ty být naše redaktorka? No tak na nic nečekej a Přečti si TENTO článek!